Vatreni odradili trening na Poljudu

07.06.2022.

13:00

Autor: I.L./HRT

Trening hrvatske nogometne reprezentacije na Poljudu

Trening hrvatske nogometne reprezentacije na Poljudu

Foto: Miroslav Lelas / PIXSELL

Nakon remija s Francuskom, hrvatska nogometna reprezentacija odradila je današnji trening na stadionu Poljud.

Na treningu su sudjelovati igrači koji nisu igrali protiv Francuske ili imali manju minutažu, dok su oni koji su igrali, kao što je i uobičajeno, trenirati u hotelu.

Vatreni će u srijedu odraditi popodnevni trening, također na pomoćnom terenu, na oproštaju od Splita i Hrvatske.

U četvrtak ujutro lete za Kopenhagen gdje u petak navečer igraju treći dvoboj u lipanjskom ciklusu Lige nacija protiv Danske. Iz Danske odlaze za Pariz. Uzvratni dvoboj s Francuzima na rasporedu je 13. lipnja. 

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!