Tramezzani: Na svaku utakmicu gledamo kao na utakmicu života

23.05.2024.

15:03

Autor: I.L./HRT

Paolo Tramezzani
Paolo Tramezzani
Foto: Luka Batelić / PIXSELL

Posljednje, 36. kolo SuperSport HNL-a u petak će otvoriti Gorica i Istra 1961. 

- Učinit ćemo sve da završimo sezonu na najbolji mogući način, da probamo pobijediti i uhvatimo to sedmo mjesto, najavio je trener Gorice Rajko Vidović.

Trener Puljana tvrdi kako im motivacija nije potrebna. 


- Zadnja utakmica ove sezone i zadnji test za nas, u dobrom smo trenutku, igrači odlično treniraju i stvarno je dobra atmosfera u ekipi. Svi pozitivni aspekti su tu i volja da nastavimo svoj pozitivan niz te odigramo dobru utakmicu. Na svaku utakmicu gledamo kao na utakmicu života. Sutra ćemo igrati svoj nogomet, ako budemo imali posjed, vršili pritisak, možemo uspješno zatvoriti sezonu, rekao je Paolo Tramezzani. 

Standings provided by Sofascore

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!