08:06 / 26.03.2020.

Autor: HRT

Snimka utakmice Hrvatska - Island od 17.10

Danas od 17.09 pogledajte snimku utakmice Hrvatske protiv Islanda na Svjetskom nogometnom prvenstvu 2019. godine.
Nakon što smo se jučer podsjetili kako je to izgledalo protiv Argentine, danas od 17.09 pogledajte snimku utakmice Hrvatske protiv Islanda na Svjetskom nogometnom prvenstvu 2018. godine.

U trećem kolu skupine D Vatreni su u Rostovu pobijedili Island 2:1 te kao pobjednici skupine ušli u osminu finala.

Strijelci za Hrvatsku bili su Milan Badelj (53) i Ivan Perišić (90), dok je za Islanđane izjednačio Gylfi Sigurdsson golom iz kaznenog udarca u 76. minuti.

Za šestoricu hrvatskih nogometaša utakmica protiv Islanda bio je debi na svjetskom prvenstvu. Prve minute upisali su Lovre Kalinić, Josip Pivarić, Duje Ćaleta-Car, Tin Jedvaj, Filip Bradarić i Milan Badelj.