Simić: Zasluženo smo pobijedili, ali jedna lasta ne čini proljeće

06.11.2022.

08:17

Autor: K.L./HRT

Stefan Simić

Stefan Simić

Foto: Ivo Cagalj / PIXSELL

Nogometaši Hajduka su u 16. kolu SuperSport HNL-a pobijedili na domaćem terenu Osijek 3:1 (1:1).

Uz dvije utakmice više Hajduk se vodećem Dinamu približio na bod zaostatka, dok je od trećeg Osijeka pobjegao na sedam bodova.

Zadovoljni tom činjenicom bili su branič Stefan Simić i veznjak Lukas Grgić.

- Osijek je neugodna ekipa. Drago mi je što smo pobijedili, dali maksimum. Bili smo bolja momčad i zasluženo pobijedili. Prošlog vikenda u Zagrebu smo napravili kiks, pogrešku. Morali smo to danas učiniti. Jedna lasta ne čini proljeće. Idemo dalje. Cijela momčad, od napadača Marka Livaje do Karla Sentića, svi su igrali obranu, svi su se borili i disali kao jedan. Samo tako možemo do pobjede, rekao je Simić za Hajduk Digital TV nakon utakmice.

Grgić je rekao da su nakon prvih odličnih 20 minuta pali, ali u drugom poluvremenu su bili pravi na terenu.

- U drugom dijelu smo izašli muški i zasluženo pobijedili. Skupili smo se u svlačionici, rekli da ništa nije izgubljeno, igramo na Poljudu, to je naš teren i tu samo mi odlučujemo tko će pobijediti. Hvala Bogu, tako je i bilo, rekao je Grgić.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!