19:28 / 06.02.2018.

Autor: HRT

Rijeka slavila u posljednjoj pripremnoj utakmici

Domagoj Pavičić (Foto: Goran Stanzl/PIXSELL)

Nogometaši Rijeke pobijedili su Krško 2:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka proljetnog dijela hrvatskog prvenstva.
Nogometaši Rijeke pobijedili su Krško 2:0 u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka proljetnog dijela hrvatskog prvenstva.  Igrači Matjaža Keka do pobjede protiv sedmoplasirane momčadi slovenskog prvenstva stigli su u drugom poluvremenu zabivši oba pogotka u samo osam minuta.  Riječani su poveli u 58. minuti golom Domagoja Pavičića, a u 65. minuti konačnih 2:0 postavio je slovenski reprezentativac Matic Črnic.  Rijeka će drugi dio sezone otvoriti u subotu 10. veljače dvobojem 21. kola protiv Istre 1961. Aktualni hrvatski prvak trenutačno je na četvrtom mjestu s 35 bodova, 15 manje od vodećeg Dinama.