20:55 / 29.03.2019.

Autor: I.L.K./Hina

Rijeka nakon 887 dana slavila kod Lokomotive

Ilustracija (Marko Prpic/PIXSELL)

U derbi susretu 26. kola Prve HNL nogometaši Rijeke svladali su Lokomotivu i učvrstili se na drugom mjestu.
U derbi susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Rijeke svladali Lokomotivu 2-1 (1-0) i učvrstili se na drugom mjestu.

Rijeka je nakon 887 dana uspjela slaviti kod Lokomotive.

Gosti su poveli u 20. minuti nakon velike pogreške vratara domaćih Grbića, koji je praktički dodao loptu Alexanderu Gorgonu, a Austrijanac to iskorištava i pogađa mrežu.

Već na početku drugog dijela Lokomotiva je izjednačila pogotkom Ante Majstorovića glavom nakon kornera. U 72. minuti Jakov Puljić ponovno dovodi goste u vodstvo nakon sjajne akcije koju je počeo Halilović na sredini terena.

Vodi Dinamo s 64 boda, Rijeka je druga s 50, a Lokomotiva četvrta s 41 bodom.