Nogometaši Rijeke danas igraju susret petog kola Konferencijske lige protiv Celja na Rujevici od 21 sat.
11.12.2025.
Zadnja izmjena 21:20
Autor: B.G./HRT/Hina
Nogometaši Rijeke danas igraju susret petog kola Konferencijske lige protiv Celja na Rujevici od 21 sat.
Rijeka: Zlomislić - Devetak, Majstorović, Radeljić, Oreč, Petrovič, Dantas, Gojak, Vignato, Fruk, Adu-Adjei
Celje: Leban - Tutyškinas, Nieto, Bejger, Vuklišević, Kvesić, Vidović, Daniel, Kovačević, Iosifov, Sturm
Rijeka u dosadašnje četiri utakmice ima po pobjedu i poraz te dva remija te je sakupila pet bodova i nalazi se na 24. mjestu Konferencijske lige. Celje je pak upisalo tri pobjede i poraz i s devet bodova je na trećem mjestu grupne faze Konferencijske lige.
Riječani bi u slučaju poraza vrlo vjerojatno ispali iz kruga 24 najbolje momčadi koji prolaze dalje u nokaut fazu, što čini bodove iz večerašnjeg susreta kao imperativ za momčad Victor Sancheza. U slučaju pobjede, ekipa s Rujevice bi bila jako blizu prolaska dalje i zasigurno bi sama mogla krojiti svoju sudbinu u zadnjem kolu, kada "gostuje" kod Šahtara u Krakovu.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora