17:22 / 17.01.2020.

Autor: K.L./HRT

Remi u Rovinju, Sammir zabio Dinamu

Marko Lukunic/PIXSELL

Nogometaši Dinama remizirali su u prvoj pripremnoj utakmici u Rovinju s Lokomotivom 1:1 (0:0).

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a zatim je u 64. minuti mladi Josip Šutalo doveo Dinamo u vodstvo. Prednost vodeće momčadi hrvatskog prvenstva trajala je do 77. minute kad je Sammir postigao izjednačujući pogodak protiv bivše momčadi.
Trener Dinama Nenad Bjelica promiješao je momčad za ovu utakmicu, a susret je s obližnjeg zidića pratio Španjolac Dani Olmo za kojeg se posljednjih dana piše da odlazi u talijanski Milan.

Dinamo sljedeću pripremnu utakmicu igra već sutra, protivnik je češki klub Slovačko od 15 sati.