13:47 / 06.07.2019.

Autor: I.Ž.K./HRT

Remi Dinama, sukob BBB-a sa slovenskom policijom

Pripadnici BBB-a htjeli su ući na stadion, no utakmica je bila zatvorena za javnost te je morala intervenirati policija.
Remijem protiv ruske momčadi Orenburg u Murskoj Soboti (2:2) nogometaši Dinama završili su pripreme u Sloveniji uoči početka nove sezone.

Novi ruski prvoligaš poveo je u 30. minuti golom Nikite Maljarova, a Damian Kadzior donosi Modrima izjednačenje u 47. minuti. Za novo vodstvo Orenburga zaslužan je bio srpski napadač Đorđe Despotović u 60. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Mario Ćuže dest minuta poslije.

Prvu utakmicu u novoj sezoni hrvatski prvak odigrat će 13. srpnja kada je na rasporedu Superkup u kojemu Dinamo na Maksimiru dočekuje pobjednika Kupa Rijeku. Taj dvoboj moći ćete pratiti na našem Drugom programu.

U blizini stadiona Fazanerija u Murskoj Soboti došlo je do sukoba navijača zagrebačke momčadi sa slovenskom policijom. Pedesetak pripadnika navijačke skupine Bad Blue Boys pokušalo je ući na stadion iako je utakmica bila zatvorena za javnost te je morala intervenirati policija koja je privela nekoliko navijača, no sukob nije trajao dugo.