Sportsko-zabavni TV reality show "Utakmica života" predstavljen je danas u Opatiji.
19:15 / 13.05.2021.
Autor: Sport/Dnevnik/M.Š./HRT
Objavljeno: 13. svibnja 2021., prije 361 dan
Autor: Sport/Dnevnik/M.Š./HRT
Sportsko-zabavni TV reality show "Utakmica života" predstavljen je danas u Opatiji.
Ovaj zanimljivi TV koncept okupit će 30 nogometaša u dobi od 18 do 25 godina, koji će dva tjedna intenzivno trenirati u kampu pod budnim okom nogometne legende Aljoše Asanovića i njegova stručnog stožera.
Najbolja jedanaestorica zaigrat će 2. lipnja, uz prijenos na HTV-u "Utakmicu života" protiv Hrvatske U-20 reprezentacije.
- Osnovna ideja, kada mi se pojavila ta ideja u glavi jest dati nekom prvu pravu, a nekom zadnju pravu šansu. Zato taj raspon godina od 18 do 25. S 18 si dovoljno mlad, da ako nisi potpisao ugovor s nekim klubom, možemo reći da je to prva prava šansa. S 25 si dovoljno mlad da imaš još vremena napraviti jednu lijepu karijeru, a s druge strane dovoljno star da možemo reći da ti je to doista neka posljednja šansa da uhvatiš i napraviš tu neku karijeru, istaknuo je začetnik projekta Ivan Rukavina.
Glavni trener "Utakmice života" bit će Aljoša Asanović.
- Ovo je šou, ali ja bi više rekao da je ovo prilika mladim momcima da pokažu svoju talent i karakter.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora