Autor: I.L.K./HRT

Pobjede Hajduka i Rijeke u posljednjim provjerama

Ilustracija (Ivo Cagalj/PIXSELL)

Hajduk zaključio pripreme u Turskoj s tri pobjede i remijem.
Nogometaši Rijeke odradili su i posljednju provjeru uoči nastavka sezone iduće subote. Na Rujevici su s 4:2 slavili protiv lidera slovenskog prvenstva, ljubljanske Olimpije.

Pogotke za Rijeku postigli su Velkovski u 10. minuti, Andrijašević je u 66. zabio za 2:1, a Čolak golovima u 68. i 86. potvrdio pobjedu.
Nogometaši Hajduka pripreme u Turskoj zaključili su jučerašnjom minimalnom pobjedom nad kijevskim Dinamom. Jedini pogodak za Hajduk postigao je Stipe Radić, glavom nakon ubačaja iz kornera u 90. minuti susreta.

Splićani su u Beleku proveli dva tjedna, pri tom su odigrali četiri utakmice u kojima su upisali tri pobjede i remi. Danas se vraćaju u Split, dobili su slobodno u nedjelju, a prvi trening na Poljudu planiran je u ponedjeljak.