Novo Vrijeme preokretom do pobjede na otvaranju finalne serije

22:15 / 20.05.2022.

Autor: I.Ž.K./HRT/Hina

Novo Vrijeme povelo u finalu

Igrači Novog Vremena iz Makarske poveli su 1-0 u finalnoj seriji Prve HMNL. Svladali su u gostima Futsal Pulu s 2-1, u seriji koja se igra na tri dobivene utakmice.

Vrlo rano, već u četvrtoj minuti, pulska momčad je povela 1-0 golom Lolića. No, Novo Vrijeme je opet uspjelo preokrenuti rezultat i na kraju slaviti. Podsjetimo kako su Makarani u polufinalu dva puta gubili na gostovanju u Omišu kod aktualnog prvaka Olmissuma 1-0, ali su oba puta pobjeđivali 2-1.

Tako je bilo i ovaj put. Krajem prvog poluvremena, u 19. minuti izjednačio je Kazazić, dok je u drugom poluvremenu, u 27. minuti pobjednički pogodak za goste postigao Musinov. Inače, recimo kako su gosti tijekom utakmice tri puta pogađali domaći okvir vrata.

Novi prvak bit će momčad koja prva ostvari tri pobjede. U drugoj utakmici domaćin je također Futsal Pula nakon čega se serija seli u Makarsku.