19:03 / 01.12.2018.

Autor: A.M./Hina

Novi trener Hajduka debitirao uvjerljivom pobjedom kod Rudeša

HNL: Osijek - Hajduk (Slavko Midžor/PIXSELL)

Novi trener Hajduka Siniša Oreščanin je u svom debiju na klupi ostvario uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Rudeša u Kranjčevićevoj, Splićani su slavili s 4:1.
Novi trener Hajduka Siniša Oreščanin je u svom debiju na klupi ostvario uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Rudeša u Kranjčevićevoj, Splićani su slavili s 4:1. Hajduk je imao čak 27 udaraca prema golu Rudeša, od čega 11 u okvir gola, pa su na kraju Splićani uvjerljivo slavili kod fenjeraša Rudeša, kojemu je ovo čak 14. poraz u 16 kola.
Splićani su pobjedu osigurali već u prvom dijelu - u sedmoj minuti je branič Rudeša Obanor pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Bradarića, da bi u 24. minuti lijepu akciju Hajduka golom okrunio Mijo Caktaš
U drugom dijelu se u periodu od samo pet minuta dvaput u strijelce upisao Brazilac Jairo, da bi u 82. minuti počasni gol za domaćine polučio bivši igrač Hajduka Ivan Tomičić.
Hajduk je šesti s 20 bodova, dok je Rudeš ostao zadnji sa svega dva boda.
Pred 500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Matoc iz Zaprešića.