08:24 / 17.08.2018.

Autor: K.L./HRT

Napadač Hajduka nakon ispadanja: Ma nisu oni ništa

Mirko Ivanovski (Ivo Cagalj/PIXSELL)

U četvrtak u uzvratnom susretu 3. pretkola u Bukureštu Hajduk su sekunde dijelile od prolaska u 4. pretkolo.
Prva utakmica prije tjedan dana u Splitu protiv rumunjskog FCSB-a okončana je bez pogodaka. U četvrtak u uzvratnom susretu 3. pretkola u Bukureštu Hajduk su sekunde dijelile od prolaska u 4. pretkolo. Hajduk šokiran u sudačkoj nadoknadi, FCSB prolazi dalje Domaćini su poveli u 55. minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Harlem Gnohere. Izjednačenje Hajduku donio je Ahmed Said u 81. minuti i sa 1-1 je Hajduk imao prolazak u svojim rukama. No, u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3) Gnohere zabija svoj drugi pogodak na utakmici i odvodi bivšu Steauu u posljednje pretkolo Europske lige.

Razočaranje je veliko, atmosfera sad nije dobra ni za ekipu, a ni za klub i navijače. Došli smo ovdje zabiti i zabili smo, ali se nogomet igra do zadnje sekunde, rekao je Mirko Ivanovski koji se slaže sa činjenicom da Rumunji nisu pokazali puno više od Hajduka.

Ma nisu oni ništa. U prvom poluvremenu su imali samo jednu nekakvu šansu, a mi smo čekali na kontre. Dogodio se taj jedanaesterac, kažu mi da je bio, a onda i taj nesretni pogodak na kraju, prenosi njegove riječi Dalmatinski portal.