Livakovićeva emotivna poruka Ademiju: Bio si naš vođa i budi ponosan!

20.03.2023.

09:25

Autor: K.L./HRT

Dominik Livaković, Arijan Ademi

Dominik Livaković, Arijan Ademi

Foto: Marko Lukunic / PIXSELL

Arijan Ademi odigrao je posljednju utakmicu za Dinamo u pobjedi protiv Rijeke, a karijeru će nastaviti u kineskom Beijing Guoanu.

Emotivno su se navijači i igrači pozdravili od kapetana u nedjelju na Maksimiru, a Dominik Livaković, koji preuzima njegovu kapetansku vrpcu, oglasio se i na društvenim mrežama.


- Kapetane, teška utakmica je iza nas. Emocije su jake, ali kad vidimo koreografiju navijača, još jednom vidimo koliko značiš suigračima i svim navijačima. Zajedno smo dijelili svlačionicu i radili povijesne rezultate. Bio si naš vođa i budi ponosan i ispunjen na sebe nakon svega, jer si najveći, jer si Dinamo. I brate, ako vidiš da ih ne razumiješ kako pričaju, vrati se nazad! Znaš da ti vrata kluba nikad nisu zatvorena. Sretno prijatelju i hvala na svemu! Uvijek ćeš imati posebno mjesto u srcu svih navijača kao i u mom, tvom najvećem navijaču, napisao je Livaković. 

U trinaest godina upisao Arijan Ademi je 373 nastupa - više ima samo rekorder Dražen Ladić. Ademi je zabio 42 pogotka u modrom dresu. S Dinamom je stigao do 21 trofeja.


U 11 navrata osvajao je prvenstvo, 6 puta nacionalni kup, a ima i Superkup. Ademi je upisao i rekordna 104 nastupa u Europi.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!