21:03 / 31.05.2019.

Autor: A.M./Hina

Kvalifikacije za 1. HNL: Nakon remija na Šubićevcu odluka u Puli

Stadion Šubićevac, kvalifikacije za ulazak u 1. HNL: Šibenik - Istra 1:1 (Foto: Hrvoje Jelavić/PIXSELL)

Nogometaši Šibenika i Istre 1961 odigrali su 1:1 (1:1) u prvoj utakmici doigravanja za mjesto u Prvoj HNL za sljedeću sezonu.
Nogometaši Šibenika i Istre 1961 odigrali su 1:1 (1:1) u prvoj utakmici doigravanja za mjesto u Prvoj HNL za sljedeću sezonu, odigranoj u petak na šibenskom stadionu Šubićevac.

Šibenčani su poveli u 14. minuti pogotkom Davora Kukeca. Ampem mu je ostavio loptu u šesnaestercu, a ovaj je sjajno pogodio mrežu. No samo dvije minute poslije Puljani su izjednačili golom Adriana Fuentesa, koji je dobro iskoristio loše postavljanje domaćeg vratara Labrovića.

Do kraja utakmice pogodaka više nije bilo, a za to je u velikoj mjeri zaslužan upravo domaći golman Labrović, koji je s nekoliko odličnih obrana sačuvao nadu Šibenčana za povratak u prvoligaško društvo nakon sedmogodišnjeg izbivanja. O posljednjem mjestu u Prvom HNL-u odlučivat će tako uzvrat u Puli koji će biti odigran u ponedjeljak, 3. lipnja, na stadionu Aldo Drosina, s početkom u 19 sati.