Autor: I.L./Hina

Kup: Kiša prekinula dvoboj Rudara i Intera

Ilustracija (Marko Prpic/PIXSELL)

Pobjednik ovog susreta u osmini finala ide na trećeligaša Oriolik.
Posljednji dvoboj šesnaestine finala Hrvatskoga kupa između nogometaša trećeligaša Rudara i drugoligaša Inter Zaprešića u Labinu prekinut je u 46. minuti dvoboja kod rezultata 0-0.

Jako nevrijeme i posve natopljen teren onemogućilo je odigravanje utakmice u drugom poluvremenu, pa je sudac Vedran Jelenčić odlučio prekinuti dvoboj jer se i prvo poluvrijeme igralo na rubu regularnost.

Pred 300-tinjak gledatelja veću dominaciju u prvom dijelu imao je Rudar, koji je u 16. minuti promašio i jedanaesterac. Pucao je Macan, ali je vratar zaprešićkog drugoligaša Križanović obranio šut.

Prema još neprovjerenim informacijama, nastavak bi trebao uslijediti u utorak u 16 sati.

Varaždin - Cibalia 2-0

Dilj - Rijeka 0-6
Gaj Mače - Lokomotiva 2-3 prod. (2-2)
Polet - Istra 1961 0-2
Croatia Zmijavci - Šibenik 0-2 prod. (0-0)
Oriolik - Split 1-0
GOŠK Dubrovnik - Zadar 3-0 bb
Mladost Ždralovi - Zagreb 0-1 prod (0-0)