23:19 / 08.06.2019.

Autor: HRT/HNS

Kramarić o susretu s Walesom: U završnici je nedostajalo svježine

Hrvatska - Wales. Andrej Kramarić, Chris Mepham (Goran Stanzl/PIXSELL)

Napadač Vatrenih Andrej Kramarić podijelio je svoje dojmove iz Osijeka, gdje su svjetski doprvaci nadjačali goste iz Walesa.
-    Na trenutke smo igrali sjajno, ali možda smo nakon prvog pogotka malo i pali jer teško je igrati svih 90 minuta istim tempom, rekao je napadač Vatrenih Andrej Kramarić nakon što je Hrvatska u Osijeku pobijedila Wales 2:1.

-    Tri boda su tu, uzeli smo ono za što smo se ovih deset dana pripremali, a sada idemo odraditi prijateljsku utakmicu s Tunisom i malo se odmoriti. Moramo biti zadovoljni i sretni, dodao je.

Hrvatska je povela autogolom Alexandera Lawrencea u 17. minuti nakon ubačaja Ivana Perišića, koji je zabio za 2-0 u 48. minuti. U 77. minuti David Brooks, uz pomoć Domagoja Vide, postiže gol za Velšane.

-    U zadnjih 15 minuta nedostajalo je svježine zbog vremenskih uvjeta. Trudio sam se doći u prilike, ali moram priznati da sam u završnicama akcija već osjećao nemoć. Napadač sam, naravno da sam htio postići pogodak, no moram biti zadovoljan svojim pristupom i svojom igrom, kao i igrom cijele momčadi te naposljetku i pobjedom, zaključio je Kramarić.