22:58 / 16.08.2018.

Autor: HRT

Kopić: Osjećaj je sada užasan

Željko Kopić (Ivo Cagalj/PIXSELL)

Trener Hajduka Željko Kopić bio je veoma razočaran nakon ispadanja: "Kad dođeš nadomak cilju sigurno da je osjećaj loš."
Nogometaši Hajduka nisu se uspjeli plasirati u 4. pretkolo Europske lige nakon što su u uzvratnom susretu 3. pretkola izgubili u Bukureštu od FCSB-a sa 1:2 (0:0). Trener Hajduka Željko Kopić bio je veoma razočaran nakon ispadanja svoje momčadi.

Prvo poluvrijeme je to bila utakmica bez kvalitete, imali smo previše pogrešaka, u nastavku smo mijenjali igrače i sistem, potrudili se igrati ofenzivnije. Nakon što smo zabili gol, Steaua nije ništa posebno napravila, ali su zabili pogodak u završnici, rekao je Kopić čije riječi prenosi Dalmatinski portal.

U 81. minuti. Jairo je lijepo prošao po desnom krilu i uputio odličan ubačaj na peterac gdje je natrčao Said i silovito glavom zatresao mrežu te izjednačio na 1:1. Hajduk je tada imao rezultat koji ga je vodio dalje.

Nakon izjednačujućeg gola je bio fokus što protivnik radi, bili smo ekstra stabilni. Igrali smo s Hamzom i Mijom ispred zadnje linije. Nisu nas doveli u veće probleme. Osjećaj je sada užasan, objasnio je Kopić. Sigurno da svaki poraz nosi svoje. Što se tiče stožera, to su ljudi koju su profesionalci, daju sve za momčad. Što se tiče ekipe, atmosfera je bila izuzetno pozitivna, bili smo odlučni da ostvarimo pozitivan rezultat. Kad dođeš nadomak cilju sigurno da je osjećaj loš.