08:27 / 06.08.2018.

Autor: K.L./HRT

Kopić: Neki igrači pali su s energijom; Tomić: Da smo bili malo mirniji...

Željko Kopić, Goran Tomić (Davor Javorovic/PIXSELL, Luka Stanzl/PIXSELL)

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 protiv Lokomotive na Poljudu u sklopu 2. kola HT Prve lige.
Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 protiv Lokomotive na Poljudu u sklopu 2. kola HT Prve lige. Bijeli su vodili pogotkom Jurića do 57. minute kada je konačnih 1:1 postavio Krstanović. Trener Bijelih Željko Kopić ovako je prokomentirao utakmicu:

Prvo poluvrijeme smo ušli s odličnom energijom, nametnuli smo se na pravi način iako je Lokomotiva bila vrlo defenzivna. Dugo smo lomili njihov otpor i konačno smo zabili u najboljem trenutku prije poluvremena. U drugom dijelu su neki igrači pali s energijom, dozvolili smo da Lokomotiva izađe iz bloka i na žalost smo primili pogodak. Do kraja smo pokušavali postići drugi gol, trudili smo se, ali nismo uspjeli doći do tri boda, rekao je Kopić na konferenciji za medije. Hajduk nakon dva kola ima jedan bod.