20:25 / 19.05.2018.

Autor: I.R./HRT

Kek: Uvijek može bolje, ali ova polusezona je bila sjajna

Matjaž Kek (Nel Pavletic/PIXSELL)

"Uvijek može bolje, ali ova polusezona je bila sjajna. Pogotovo ovdje na Rujevicu", istaknuo je Kek.
Zaslužena pobjeda u nogometnoj ambijentu. Poremetio nas je pogodak na početku nastavka, ali bili smo pametni i mirno utakmicu priveli kraju, rekao je trener Rijeke Matjaž Kek nakon pobjede nad Hajdukom 3:1 i osvajanju drugoga mjesta u Prvoj HNL.

Ova pobjeda nam znači puno, nama u klubu, igračima, a pogotovo navijačima. Izgledali smo nadahnuto i motivirano u prvom dijelu, zabijali golove u pravim trenucima i sve kontrolirali. Uvijek može bolje, ali ova polusezona je bila sjajna. Pogotovo ovdje na Rujevicu, istaknuo je Kek.

Pred njim i igračima je zasluženi odmor: Privilegija mi je vodit igrače koji su prije svega ljudi, a pogrešaka s obje strane bit će uvijek. Hvala svima na podršci, što nam u nijednom trenutku nisu okrenuli leđa. Ponosan sam i sretan što mogu raditi u ovakvom okruženju. Ja više nisam samo trener ovdje, sad sam čovjek iz ovog kraja. Sada dolaze u prvi plan neki drugi.

Gostujući trener Željko Kopić bio je posebno nesretan izgledom svoje momčadi u prvom dijelu.

Nismo dobro izgledali u prvom poluvremenu, Rijeka nas je kažnjavala u pravim momentima i zasluženo došla do pobjede. U nastavku je to bilo bolje, no nedovoljno da bi se vratili u utakmicu,