Kauri i Vivas u finalu turnira "Četiri kafića"

26.12.2021.

18:39

Autor: I.L./HRT/Hina

Marko Livaja

Marko Livaja

Foto: Miroslav Lelas / PIXSELL

U finalu humanitarnog malonogometnog turnira "Četiri kafića" u Splitu, na kojemu tradicionalno nastupa niz sadašnjih i bivših hrvatskih nogometnih zvijezda, igrat će momčadi Kaurija i Vivasa.

Pred prepunim splitskim Gripama Kauri je sa 7-4 nadigrao Camel, dok je Vivas pobijedio Antique s 3-2.

Momčad Antique, za koju je igrao i Marko Livaja, nije uspjela proći u finale.

Marko Livaja

Marko Livaja

Foto: Miroslav Lelas / PIXSELL

Za momčad punu veterana Vivas dva je gola zabio mladi hrvatski reprezentativac Roko Šimić, a jedan Jakov Medić, dok su Ivan Božić i Stipe Biuk iz Hajduka bili strijelci za Antique.

Daniel Subašić

Daniel Subašić

Foto: Miroslav Lelas / PIXSELL

Kauri je do finala stigao pogocima Nikole More i Marina Jakoliša (po dva), te Filipa Ozobića, Špire Peričića i Petra Bosančića, dok su za Camel pogađali Tonio Teklić, organizator turnira Ivica Mornar, Nikola Pokrivač (autogol) i bivši hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić, koji ovaj puta nije branio. Na vratima Kaurija bio je aktualni prvi vratar reprezentacije Ivo Grbić, a gol Camela branio je Stipe Pletikosa.

Mate Pavić na klupi

Mate Pavić na klupi

Foto: Miroslav Lelas / PIXSELL

Izostao je obračun finalista Davis Cupa jer je Mate Pavić ostao na klupi Camela, dok je Borna Gojo zaigrao za Kauri u samoj završnici susreta.

Finale se igra navečer, a sav prihod od ulaznica ide za Centar Mir u Rudinama. 

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!