Karoglan: Crveni karton nam je bio šok; Čabraja: Tri boda su tri boda

16.03.2024.

21:04

Autor: M.N./HR2/HRT/I.L.

Treneri Silvijo Čabraja i Mislav Karoglan
Treneri Silvijo Čabraja i Mislav Karoglan
Foto: Tom Dubravec / CROPIX

Nakon što je Rijeka minimalno slavila u Koprivnici kod Slaven Belupa, nogometaši Lokomotive na Poljudu su pobijedili Hajduk 2-1

Uoči reprezentativne pauze lider Rijeka s 59 bodova na vrhu bježi Splićanima četiri boda, dok je Lokomotiva trijumfom preuzela četvrtu poziciju na ljestvici s 39 bodova, tri više od Osijeka koji drži petu poziciju.


- Apsolutno smo računali na bodove u ovom susretu. Ušli smo dobro u utakmicu. Bila je dobra energija, bili smo dosta dobri na lopti. Crveni karton nam je bio šok. Ono što mogu zamjeriti je primljeni pogodak iz kornera jer ne može lopta proći kroz peterac, to je nedopustivo. Tražili smo se do poluvremena, s igračem manje smo stiskali ekipu koja je jako brza. Ono što je još bilo ključno jest promašeni penal s kojim bismo se vratili na 1-1, kasnije smo prekasno zabili za smanjenje na 2-1 i neki povratak u utakmicu, kazao je trener Hajduka Mislav Karoglan.


- Da smo imali više mirnoće u završnici mogli smo utakmicu puno prije odvesti u mirne vode. Hajduk nam nije do zadnjih 15-20 minuta prvog dijela ništa stvorio. Krenuli su s dugim nabacivanjima na Livaju koji nam je stvarao probleme. Na poluvremenu smo znali kako će to u nastavku izgledati. Čestitam svim mojim igračima i na klupi i koji su igrali na prikazanom žaru i volji. Draga mi je isto pobjeda protiv Rudeša, ne podcjenjujući ni Dinamo ni Hajduk. Tri boda su tri boda. Lijepo je pobijediti Hajduk u Splitu pred velikim brojem navijača, ali nije prvi put, a nadam se ni zadnji, rekao je nakon slavlja trener Lokomotive Silvijo Čabraja.   

Standings provided by Sofascore

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!