18:06 / 26.09.2018.

Autor: K.L./HRT/Hina

Kapetan Sloge: Smiješno je da Dinamu treba pomoć protiv četvrtoligaša

Sloga - Dinamo (Hrvoje Jelavic/PIXSELL)

Prvak Dinamo u šesnaestini finala Kupa je gostovao kod Sloge, kluba iz mjesta Mravinci pokraj Solina i jako se namučio za prolaz.
Prvak Dinamo u šesnaestini finala Kupa je gostovao kod Sloge, kluba iz mjesta Mravinci pokraj Solina i jako se namučio za prolaz (1:0), pobijedivši golom Marija Budimira tek u 80. minuti iz kaznenog udarca.

Četvrtoligaš se uspješno protiv pričuvnog sastava Dinama branio sve do deset minuta prije kraja, kada je uz velike prosvjede domaćina, sudac Kulušić dosudio kazneni udarac zbog igranja rukom Juričića. Kapetan Sloge Mario Marović nakon susreta zahvalio se publici, ali i potpuno odbacio mogućnost kaznenog udarca za goste.

Penal je bio smiješan, nad našim igračem je prije napravljen prekršaj, a onda ga je lopta dotakla u ruku. Ako njima treba pomoć protiv četvrtoligaša u kojem igraju radnici i studenti, onda je to smiješno,
prenosi Marovićeve riječi Dalmatinski portal.

Nisu nas oni podcijenili, znali su da će biti teško. Nadam se da će nas Hajduk ovog vikenda osvetiti. Svi smo dali sve od sebe, zahvaljujem svim suigračima, idemo sada ostvariti svoj cilj i ući u Treću ligu, zaključio je.