Mladi hrvatski vezni igrač Lukas Kačavenda napustio je GNK Dinamo i karijeru će nastaviti u redovima austrijskog LASK-a iz Linza.
02.07.2025.
10:20
Autor: B.G./HRT
Mladi hrvatski vezni igrač Lukas Kačavenda napustio je GNK Dinamo i karijeru će nastaviti u redovima austrijskog LASK-a iz Linza.
Posudba uključuje i pravo otkupa, što otvara mogućnost trajnog transfera ovisno o njegovim nastupima u austrijskom prvoligašu. Kačavenda je u Dinamovu sustavu proveo gotovo dvije godine, tijekom kojih je upisao 32 službena nastupa, uključujući i šest utakmica u Ligi prvaka, najelitnijem europskom klupskom natjecanju, napisali su iz Dinama.
U tom razdoblju postigao je dva pogotka i pridonio s ukupno šest asistencija, no dobar dio njegova razdoblja u Dinamu, u kojeg je stigao iz Lokomotive, obilježila je teška ozljeda ozljeda koljena samo par dana nakon potpisa s maksimirskim klubom.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora