U Ženevu su na finale juniorske Lige prvaka stigli brojni uglednici iz svijeta nogometa.
24.04.2023.
18:40
Autor: I.Ž.K./HRT
U Ženevu su na finale juniorske Lige prvaka stigli brojni uglednici iz svijeta nogometa.
Dvoboj juniora Hajduka i AZ Alkmaara u borbi za europski trofej tako s tribina ženevskog stadiona prate i izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić, kao i predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić.
Tu je i predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić u društvu predsjednika UEFA-e Aleksandera Čeferina te gradonačelnik Splita Ivica Puljak.
Na tribinama su viđene i neke bivše nogometne igračke i trenerske zvijezde poput Ronalda Koemana, Patricka Vieire, Luisa Figa, Fabija Capella i Philippa Lahma, a u Ženevu su stigli i neki od skauta velikih nogometnih klubova u potrazi za novim talentima.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora