HNS izrazio daljnju podršku aktualnom vodstvu Uefe

06.02.2024.

16:16

Autor: HRT

Marijan Kustić
Marijan Kustić
Foto: Luka Stanzl / PIXSELL

U sjedištu Hrvatskog nogometnog saveza održana je sjednica Izvršnog odbora HNS-a, izvijestio je HNS na službenoj stranici.

Uoči predstojećeg Kongresa Uefe u Parizu, Izvršni odbor raspravio je aktualne teme vezane za krovnu kuću europskog nogometa, uključujući predložene promjene u Statutu Uefe.


Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza izrazio je žaljenje zbog odlaska Zvonimira Bobana s rukovodeće funkcije u Uefi, koju je obnašao od 2021. godine. Savez poštuje takvu odluku, a koja neće utjecati na nastavak kvalitetne suradnje Uefe i HNS-a na dobrobit hrvatskog i europskog nogometa.


Izvršni odbor detaljno je razmotrio točke dnevnog reda Kongresa te će podržati predložene odluke. Istaknuta je važnost jedinstva europske nogometne obitelji te daljnja podrška aktualnom vodstvu Uefe koje uspješno rješava izazove pred europskim nogometom, a ujedno je i dokazani partner HNS-u.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!