20:01 / 18.05.2018.

Autor: I.L.K./Hina

HNL: Slaven Belupo preokretom do slavlja nad Osijekom

NK Slaven Belupo - NK Osijek. Gabrijel Boban (Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL)

U susretu posljednjega kola HNL-a u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Osijek 2:1.
U susretu posljednjega kola HNL-a u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa pobijedili Osijek 2:1 (0:1).

Slaven Belupo je do pobjede u zadnjoj utakmici sezone došao preokretom. Osječani su vodili od zadnje minute prvog dijela pogotkom Roberta Mudražije, no u 73. minuti isključen je igrač gostiju Gabriel Boban. Koprivnička momčad je to iskoristila u samo dvije minute. U 84. minuti Rebernik je izjednačio, a u 86. minuti Mirko Ivanovski dovodi domaćine u vodstvo.

Slaven je pobjedom skočio na šesto mjesto s 43 boda, dok je Osijek četvrti s 56 bodova.