19:05 / 03.04.2018.

Autor: HRT

HNL: Osijeku bod kod Lokomotive

U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 1:1.
U zaostalom susretu 23. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 1:1. Lokomotiva je povela rijetko viđenim golom Lovre Majera, koji je u 39. minuti izravno iz kornera prevario osječkog vratara. Osječani su izjednačili u zadnjoj minuti prvog dijela kada je ubačaj Bočkaja u pogodak udarcem nogom pretvorio Goran Milović. U 87. minuti se vratar Malenica iskupio za primljeni gol obranivši čudesno udarac glavom Radonjića iz velike blizine. Osijek je ostao četvrti na ljestvici s 46 bodova, dok je Lokomotiva sedma s 29 bodova. Ljestvica
1. Dinamo         27   18    6    3    54-24    60