17:05 / 16.03.2019.

Autor: A.M./Hina

HNL: Lokomotiva protiv Slavena okončala neugodan niz

Lokomotiva - Slaven Belupo, Bruno Bogojević (Foto: Matija Habljak/PIXSELL)

U utakmici 25. kola Prvog HNL-a u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Slaven Belupa s 3:1 (1:1).
U utakmici 25. kola Prvog HNL-a u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Slaven Belupa s 3:1 (1:1), čime su nakon mjesec i pol dana i pet utakmica bez pobjede napokon osvojili tri boda.

Gosti iz Koprivnice su poveli pogotkom bivšega napadača Lokomotive Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca, a Lokomotiva je izjednačila preko Dejana Radonjića u 41. minuti. U 49. minuti domaćini su došli do potpunog preokreta golom iz voleja Srbina Đorđa Rakića, a u 71. minuti su iz kontranapada stigli do prednosti 3:1, kada je Radonjić izašao sam pred vratara i zabio svoj drugi gol na utakmici.
Na ljestvici vodi Dinamo sa 61 bodom, Lokomotiva je četvrta s 41, a Slaven osmi s 22 boda.
Susret se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je pred 200 gledatelja Bel iz Osijeka.
Strijelci: 0-1 Krstanović (34 - 11 m), 1-1 Radonjić (41), 2-1 Rakić (49), 3-1 Radonjić (71)