20:09 / 01.10.2018.

Autor: HRT

HNL: Istra 1961 slavila protiv Rudeša

Nogometaši Istre 1961 stigli su u 9. kolu Prve HNL do druge pobjede u sezoni nakon što su na stadionu u Kranjčevićevoj svladali domaćina Rudeš 3:0 .
Nogometaši Istre 1961 stigli su u 9. kolu Prve HNL do druge pobjede u sezoni nakon što su na stadionu u Kranjčevićevoj svladali domaćina Rudeš 3:0 (2:0).

Goste je u vodstvo doveo Grujević u 23. minuti, a nakon toga je u 42. asistirao Mierezu za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Regan pogotkom iz kaznenog udarca u 93. minuti. Domaćini su od 87. minute igrali s igračem manje kada je drugi žuti dobio Obanor.

Istra je pobjedom preskočila Inter i nalazi se na osmom mjestu ljestvice, a Rudeš je posljednji s dva boda.