16:54 / 02.03.2019.

Autor: A.M./HRT

HNL: Gorica uz dva gola Ndiayea s 3:1 srušila Rudeš

23. kolo 1. HNL-a: Gorica - Rudeš, Kristijan Lovrić (Foto: Davor Puklavec/PIXSELL)

U susretu 23. kola Prvog HNL-a Gorica je na svom travnjaku pobijedila Rudeš s 3:1.
U susretu 23. kola Prvog HNL-a Gorica je na svom travnjaku pobijedila Rudeš s 3:1 (3:0). Goste je načeo Ndiaye u 21. minuti, na 2:0 povisio je Zwolinski u 37. minuti, a svojim drugim pogotkom u 44. minuti Ndiaye je već do poluvremena praktički zapečatio pobjedu Gorice. Utješni gol za Rudeš postigao je Lisakovich u 83. minuti. Utakmicu je na Gradskom stadionu pred 500 gledatelja sudio Igor Križarić iz Čakovca.