U pretposljednjem dvoboju 11. kola Prvog HNL-a u Koprivnici su nogometaši Gorice slavili protiv Slaven Belupo s 1:0 (0:0) i opet su izbili na četvrto mjesto ljestvice.
U pretposljednjem dvoboju 11. kola Prvog HNL-a u Koprivnici su nogometaši Gorice slavili protiv Slaven Belupo s 1:0 (0:0) i opet su izbili na četvrto mjesto ljestvice.
Velikogoričani su i u Koprivnici nastavili s odličnim igrama, a ubilježili su četvrtu uzastopnu gostujuću pobjedu i to sve četiri bez primljenoga gola.
U 50. minuti Gorica je došla do trijumfa povela golom Nigerijca Iyayia Atiemwena koji je s desetak metara prihvatio odbijenu loptu i zakucao je u mrežu domaćina.
Gorica je četvrta s 19 bodova, koliko ima i trećeplasirana Lokomotiva, dok je Slaven ostao šesti s 12 bodova.
Utakmicu na Gradskom stadionu u Koprivnici pratilo je oko 1000 gledatelja, a sudio je Lovrić iz Đakova.
Strijelci: 0-1 Atiemwen (50) Crveni karton: Lima (Sla, 90+4)
HRT koristi kolačiće (eng. cookies) kako bi Vam pružio bolje korisničko iskustvo o čemu više možete pročitati OVDJE. Ako ne želite dopustiti da HRT na vaše računalo upisuje kolačiće, možete to spriječiti postavkama Vašega internetskog preglednika.