19:25 / 20.10.2018.

Autor: A.M./Hina

HNL: Dinamo uvjerljiv protiv Istre u Puli

Mohamady Traore Diarra i Mislav Oršić (Foto: Nel Pavletić/PIXSELL)

Dinamo je u susretu 11. kola Prvog HNL-a uvjerljivo pobijedio Istru 1961 s 4:1 na gostovanju u Puli.

Početak je bio buran, Istra 1961 povela nje golom Fuentesa u sedmoj, a izjednačio je Petković u osmoj minuti. Uslijedilo je golgetersko zatišje sve do 65. minute, kad je Gavranović donio potpuni preokret Zagrepčanima. Pobjedu je potvrdio Arijan Ademi u 67. minuti, a točku na i je stavio Budimir u trećoj minuti sudačke nadoknade. U ranije odigranom susretu Osijek je kao gost pobijedio Rudeš sa 4:1.