Dinamo je pobjedom 3:1 na Poljudu protiv Hajduka zakomplicirao borbu za naslov, a jedan od junaka susreta bio je Niko Galešić.
03.05.2025.
21:34
Autor: I.L./HRT
Dinamo je pobjedom 3:1 na Poljudu protiv Hajduka zakomplicirao borbu za naslov, a jedan od junaka susreta bio je Niko Galešić.
Ušao je s klupe krajem prvog poluvremena, nakon ozljede Raula Torrentea.
- Nikad nije lako igrati na Poljudu protiv Hajduka, odigrali smo mušku utakmicu i na kraju smo zasluženo pobijedili. Odlučili smo mijenjati neke stvari na poluvremenu, puno bolje je to izgledalo u nastavku, zabili smo tri, a primili jedan i pobijedili, rekao je za Hrvatski radio.
Posebno se istaknuo u 83. minuti kad se Hajduk približio Dinamovu golu i zaprijetio smanjenjem rezultata. Marko Livaja sjajno je proigrao Durdova koji je ušao iskosa s desne strane, svladao vratara Ivana Nevistića, ali se ispred gola našao Galešić i glavom s gol-crte izbio loptu u korner.
- Znao sam da će Nevistić zatvoriti prvi kut, vidio sam situaciju i odlučio otrčati na drugu stativu i spasio gol, opisao je stoper Dinama intervenciju kojom je zadržao prednost i smirio pritisak domaćina u završnici susreta.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora