Nakon pauze zbog pandemije koronavirusa, nastavilo se hrvatsko prvenstvo, a povratkom HNL-a, opet možete gledati emisiju Stadion.
Nakon gotovo tri mjeseca pauze zbog pandemije koronavirusa prošloga vikenda nastavilo se natjecanje u hrvatskom nogometnom prvenstvu, a povratkom HNL-a na male ekrane ponovno se vraća emisija Stadion.
Najuzbudljivije trenutke s utakmica 27. kola Prve HNL pogledajte večeras od 20.05 na
Drugom programu HTV-a u još jednom izdanju Stadiona.
Kolo su u petak otvorili Hajduk i Inter-Zaprešić, a Splićani su stigli do pobjede od 2:1 tek u sedmoj minuti sučeve nadoknade. Slaven Belupo i Gorica odigrali su bez golova u Koprivnici, a pobjede u gostima od 3:1 ostvarili su Dinamo protiv Varaždina te Rijeka kod Istre 1961. Tri boda s gostovanja odnio je i Osijek svladavši Lokomotivu 1:0.
Urednik i voditelj
Marko Šapit i njegovi gosti
Tomislav Ivković,
Igor Cvitanović i
Marijo Strahonja, osim komentara proteklog kola 1. HNL-a, osvrnut će se i na polufinalne dvoboje Hrvatskog kupa te analizirati 30. kolo Bundeslige.
Lokomotiva je u prvom polufinalu Kupa u Koprivnici slavila 3:1 protiv Slaven Belupa, a osobito burno bilo je nakon
pobjede Rijeke nad Osijekom (3:2).Nakon utakmice na Rujevici došlo je i do fizičkog obračuna, a uslijedile su i kazne
Komisije nogometnih sudaca HNS-a koja je suspendirala glavnog suca Igora Pajača i pomoćnog video suca Frana Jovića. Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!