Nogometaši Dinama večeras će na londonskom Olimpijskom stadionu igrati utakmicu posljednjeg, 6. kola skupine H Europske lige protiv West Hama.
09.12.2021.
09:22
Autor: M.M./HRT
Nogometaši Dinama večeras će na londonskom Olimpijskom stadionu igrati utakmicu posljednjeg, 6. kola skupine H Europske lige protiv West Hama.
- West Ham je tradicionalan engleski klub bogate povijesti. Igraju jako dobru sezonu. Kod nas su svi osim Brune Petkovića i Bartola Franjića na dispoziciji. Momčad je motivirana, kvalitetno smo pripremili utakmicu i očekujem da budemo u pravom izdanju. Vjerujem da ćemo napraviti sve što je u našoj moći da odigramo odličnu utakmicu bez obzira na to koji će sastav West Ham izvesti i da dođemo do rezultata koji nam donosi nastavak natjecanja u Europskoj ligi, rekao je trener Dinama Željko Kopić.
Next 😊💙😎💪🏻 #dinamozagreb #UEL pic.twitter.com/WUMMsoVvdH
— GNK Dinamo (@gnkdinamo) December 8, 2021
West Ham je već osigurao prvu poziciju i plasman u osminu finala, dok bi Dinamu bio dovoljan bod za osiguravanje drugog mjesta i ulazak u nokaut fazu ovog natjecanja, odnosno u razigravanje za osminu finala.
Dinamo i s porazom može ostati drugi, ali u tom slučaju Genk ne smije pobijediti bečki Rapid na svom stadionu u drugom susretu ove skupine.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora