09:13 / 14.08.2018.

Autor: I.L.K./HRT

Dinamo na Maksimiru ide po potvrdu play-offa Lige prvaka

Arijan Ademi, Mario Budimir (Jurica Galoic/PIXSELL)

Nogometaši Dinama večeras na stadionu Maksimir igraju uzvratnu utakmicu trećega pretkola Lige prvaka protiv Astane.
Nogometaši Dinama večeras na stadionu Maksimir igraju uzvratnu utakmicu trećega pretkola Lige prvaka protiv kazahstanskog prvaka Astane.

U prvome susretu odigranome prije tjedan dana Dinamo je u gostima slavio 2:0. Hrvatski prvak je obavio veliki dio posla na umjetnoj travi stadiona u Astani, zabili su dva gola, a nisu primili nijedan, pri čemu je Dinamova obrana odigrala vrlo dobru utakmicu.

Odigrali smo dobru utakmicu u Astani, ali ne smijemo misliti da je gotovo, rekao je Dani Olmo koji je u prvom dvoboju protiv kazahstanskog prvaka kod prvog pogotka asistirao Mariju Budimiru, a potom i sam postigao pogodak za konačnih 2:0.
Pozitivna je situacija u momčadi, iza nas su dvije dobre utakmice, dvije pobjede, gdje smo praktički igrali s dvije postave u dvije utakmice. To nam daje vjeru da možemo doći do cilja u ovoj sezoni. Igrači su spremni za utakmicu, znamo da nas očekuje još puno posla u 90 minuta, svjesni smo jačine suparnika i bit ćemo od prve do zadnje minute koncentrirani i agresivni kao i u Astani, rekao je trener Dinama Nenad Bjelica.

Prođe li Astanu, Dinamo u zadnjem kolu kvalifikacija za plasman u Ligu prvaka čeka švicarski Young Boys.