Utakmica Dinama i Varaždina u 18. kolu HNL-a ipak je promijenila termin - ona će se umjesto u subotu u 17 sati odigrati u nedjelju u 13 sati, a igrat će se bez gledatelja. Objavu HNS-a prenosimo u cijelosti.
20.12.2024.
19:40
Autor: B.G./HRT
Utakmica Dinama i Varaždina u 18. kolu HNL-a ipak je promijenila termin - ona će se umjesto u subotu u 17 sati odigrati u nedjelju u 13 sati, a igrat će se bez gledatelja. Objavu HNS-a prenosimo u cijelosti.
Utakmica 18. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Dinama i Varaždina bit će odigrana u nedjelju 22. prosinca u 13:00 sati, umjesto predviđenog termina u subotu.
Hrvatski nogometni savez predložio je takvo rješenje odmah nakon proglašenja Dana žalosti zbog tragičnog događaja u OŠ Prečko u Zagrebu gdje je smrtno stradalo dijete.
Nakon detaljnog razmatranja organizacijskih izazova koje takva promjena donosi, rukovodstvo GNK Dinamo odlučilo je poduzeti sve kako bi se utakmica odigrala u nedjelju, a takav prijedlog HNS-a prihvatio je i NK Varaždin. Utakmica će se, sukladno priopćenju Dinama, odigrati bez prisustva gledatelja, priopćili su iz Hrvatskog nogometnog saveza.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora