19:38 / 07.08.2018.

Autor: L.M./gnkdinamo.hr/HRT

Bjelica: Zadovoljan sam, ali uvijek možemo igrati i bolje

Nenad Bjelica (Foto: Luka Stanzl/PIXSELL)

Trener Dinama Nenad Bjelica zadovoljan je igrom svojih igrača koji su u Astani slavili s 2:0 u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka.
Trener Dinama Nenad Bjelica zadovoljan je igrom svojih igrača koji su u Astani slavili s 2:0 u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka. Nisam najavljivao pobjedu, već sam rekao da želimo pobijediti i igrati protiv svakog protivnika na pobjedu, bez obzira gdje, i protiv koga, i kada. Želim da moja momčad ima pobjednički mentalitet bez obzira na protivnika. Igrali smo s jako dobrom momčadi, nije nam bilo lagano zbog prilagodne na teren. Ta adaptacija bila je dosta teška za nas u prvom poluvremenu, ali prvi gol dao nam je mirnoću. Drugo poluvrijeme smo bolje kontrolirali, imali 3-4 prilike za zabiti još koji gol, samo nam se još jednom posrećilo. Mogu biti zadovoljan rezultatom i prije svega kako smo igrali drugo poluvrijeme, rekao je Bjelica, te nadodao: Uvijek možemo igrati bolje, na ovom nivou gdje nema puno prilika, kad stvorite toliko prilika u gostima je svakako pohvalno. Zabili smo dva pogotka. Imamo 90 minuta ispred sebe, pripremit ćemo se dobro za utakmicu i morat ćemo jako puno raditi da bi prošli. Vidjet ćemo kad dođe utakmica kako ćemo se postaviti, nadam se da ćemo na našem stadionu imati veliku podršku naših navijača. Smatram da naši igrači zaslužuju da u velikom broju naši navijači podrže momčad, objasnio je Bjelica.