09:22 / 25.07.2018.

Autor: I.Ž.K./HRT/gnkdinamo.hr

Bjelica zadovoljan igrom i publikom: Želim da svaka utakmica bude ovakva

Nenad Bjelica (Goran Stanzl/PIXSELL)

Trener Dinama Nenad Bjelica nije skrivao zadovoljstvo igrom svoje momčadi, ali i publikom, nakon utakmice 2. pretkola Lige prvaka.
Nogometaši Dinama nadigrali su izraelski Hapoel Beer-Shevu 5:0 u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka, a trener Dinama Nenad Bjelica nije skrivao zadovoljstvo igrom svoje momčadi, ali i publikom.

Dinamo uvjerljivom pobjedom protiv Hapoela otvorio sezonu

Bili smo bolja momčad i zaslužili smo pobjedu. Na početku smo se trebali priviknuti na ono za što se nismo pripremali, igrali su u 3-4-1-2 sistemu, to nam je stvaralo dosta problema u ofenzivi i defenzivi. Nakon prvoga gola otvorila se utakmica i sve je izgledalo bolje. Znali samo da ćemo, ako budemo dobri u defenzivi, imati šanse u ofenzivi. Veliki dio šansi smo iskoristili, možda je u drugom poluvremenu bilo par situacija u kojima smo mogli bolje reagirati, rekao je strateg Modrih kojega je posebno oduševila publika na maksimirskim tribinama.

Zadovoljan sam igrom i borbom, ostavili smo srce na terenu i želim da svaka iduća utakmica bude ovakva. Zahvalio bih publici koja je od prve do zadnje minute živjela s momčadi, puno sam čuo o toj lošoj atmosferi u Dinamu, danas sam doživio predivnu atmosferu u Dinamu i želim da tako bude i ubuduće, izjavio je Bjelica.

Već u petak njegovu momčad čeka novi ispit, prvi u novoj sezoni domaćeg prvenstva, kada na Maksimir stiže Rudeš u 1. kolu HT Prve lige.