Bjelica: Nismo razočarani, u Maksimiru ćemo im prirediti pakao

-

-

Viktoriju u Maksimiru čeka pakao koji će prirediti naši navijači i mi na terenu. Sad sam razgovarao s igračima i nisu razočarani, svi vjeruju da možemo proći, kaže Nenad Bjelica.
Dinamo je u Plzenu odigrao jako dobro u prvom poluvremenu, no pad koncentracije u nastavku omogućio je Viktoriji preokret i pobjedu 2:1. Bio je to prvi poraz Dinama u Europskoj ligi ove sezone, jer skupinu je okončao neporažen. Ipak, trener Modrih Nenad Bjelica vjeruje da će njegova momčad u Zagrebu nadoknaditi taj minimalni zaostatak. - Htjeli smo aktivan rezultat za uzvrat i mislim da ga imamo. Vjerujem da ćemo pred punim stadionom uspjeti ovo nadoknaditi, rekao je u izjavi za Arena Sport.
Komentirao je potom tijek utakmice: - U prvom dijelu nismo im ništa dali. I  drugo poluvrijeme smo dobro počeli, ali onda je došlo pet minuta u kojima su oni preuzeli kontrolu, iz jedne naše kontre imali su rekontru i izjednačili, no to je nogomet. O zamjenskom stoperu Viktorije Pernici, koji se s dva gola pretvorio u junaka češkog preokreta, Bjelica kaže: - Jednom prekid, jednom se ubacio kod rekontre...  Ma vjerujem da ćemo u Zagrebu zabiti onoliko golova koliko nam je potrebno. Je li Viktorija iznenadila Bjelicu? - Znali smo da su oni opasni iz prekida, da imaju visoke napadače koje je teško čuvati, isto tako iskusne igrače na sredini, koji su jaki na lopti i isto ih je teško čuvati. Pokazali su da su jaki i to je bila jedna izjednačena utakmica. Takva će biti i u Zagrebu, no mi vjerujemo u naš trijumf.
- Htjeli smo s Morom dobiti na agresivnosti u sredini, nismo ni imali više alternativa za krila osim Atiamwena, kojeg smo kasnije uveli, ali eto, završilo je kako je završilo, objasnio je trener Dinama svoje izmjene. - Viktoriju u Maksimiru čeka pakao koji će prirediti naši navijači i mi na terenu. Sad sam razgovarao s igračima i nisu razočarani, svi vjeruju da možemo proći, zaključio je Nenad Bjelica.