21:19 / 25.10.2018.

Autor: HRT

Bjelica nakon pobjede: Ovisimo samo o sebi i gledamo samo sebe

Nenad Bjelica (Igor Soban/PIXSELL)

U susretu 3. kola D skupine Europske lige Dinamo je u Trnavi pobijedio Spartak sa 2:1.
U susretu 3. kola D skupine Europske lige Dinamo je u Trnavi pobijedio Spartak sa 2:1 upisavši i treću pobjedu nakon koje se sasvim približio plasmanu u drugi krug natjecanja kojeg Modri čekaju već 48 godina.

Moram biti zadovoljan s tri boda i igrom ekipe. Posebno drugi dio utakmice. U prvom dijelu imali smo previše duge lopte, na poluvremenu si rekli da moramo promijeniti igru, probati po bokovima... Zabili smo dva gola, imali par odličnih situacija i zadovoljan sam slikom igre i igrača. Zadovoljan sam time u sve tri utakmice do sada. Ovisimo samo o sebi i gledamo samo sebe. Imamo sad sve preduvjete da na Maksimiru osiguramo proljeće u Europi, i to pred našim navijačima, rekao je Bjelica nakon susreta.

Spartak je poveo u 32. minuti golom Alija Ghorbanija, izjednačio je Mario Gavranović u 64. minuti, a u 78. minuti pobjedu Dinamu donio je Mislav Oršić.

Nije bilo lako stvarno, ali dobro je završilo. Nismo dobro ušli u utakmicu, u prvi dio. Uspjeli smo u nastavku popraviti sve i preokrenuti rezultat. Sretni smo zbog toga. Naravno da mi je drago zbog mog gola, a najviše svakako zbog ekipe i pobjede. Pozivamo sve navijače na utakmicu sa Spartakom na Maksimiru!