Autor: I.L.K./HRT

Bjelica: Danas su suigrači izvukli Livakovića

GNK Dinamo - NK Inter Zaprešić. Nenad Bjelica (Marko Lukunic/PIXSELL)

"Utakmicu smo mogli riješiti i puno ranije", smatra Dinamov trener.
-  Ukupno gledajući, odigrali smo dobru utakmicu s puno prilika, ali nismo baš bili efikasni, rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica nakon domaće pobjede nad zaprešićkim Interom s 3:2.

Iako je Dinamo rano poveo, Inter je izjednačio na 1:1 u 39. minuti nakon velike pogreške Dominka Livakovića, a Mislav Oršić je u 66. minuti promašio kazneni udarac prebacivši vrata.

– Dosta smo toga promašili, propustili smo šansu utakmicu riješiti puno ranije, možda čak u prvom poluvremenu. Kako to u nogometu često biva, ako ne zabiješ, onda dobiješ gol, uvuče se nervoza... Ipak, na vrijeme smo zabili drugi i treći pogodak. U svakom slučaju, mogli smo i uvjerljivije pobijediti, dodao je Bjelica.

Pritom se osvrnuo i na pogrešku reprezentativnog vratara.

– Događa se... Ma, neka mu se i u sljedećih 100 utakmica dogodi jedna pogreška, ja ću biti zadovoljan. Danas su njegovi suigrači na neki način njega izvukli, a koliko je puta on izvukao nas. Mi smo momčad, zajedno pobjeđujemo i gubimo. Livaković ima našu najveću moguću podršku.