Ante Ćorić potpisao petogodišnji ugovor s Romom

28.05.2018.

13:53

Autor: HRT

default error photo
Nogometaš Dinama Ante Ćorić potpisao je za Romu. Mladi hrvatski reprezentativac obavio je liječnički pregled nakon čega je potpisao ugovor s rimskim klubom.
Nogometaš Dinama Ante Ćorić potpisao je za Romu. Mladi hrvatski reprezentativac obavio je liječnički pregled nakon čega je potpisao ugovor s rimskim klubom. Ćorić je s Romom potpisao ugovor na pet godina, a plaća bi mu trebala biti oko milijun eura godišnje. Aktualni prvak Hrvatske bi od transfera trebao zaraditi sedam milijuna, a moguć je i bonus od dodatnog milijuna. Ante je svoju nogometnu karijeru započeo u Hrvatskom Dragovoljcu, a od tamo je otišao u NK Zagreb gdje je proveo tri godine. Da je talentiran vidjeli su i skauti Red Bull Salzburga koji su ga u klub doveli 2009. godine, a 2013. odlazi u Dinamo gdje je igrao do danas.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!