Vatreni odradili posljednji trening uoči Portugala

01.07.2026.

18:22

Autor: K.L./HRT

Trening hrvatske reprezentacije
Trening hrvatske reprezentacije
Foto: Boris Kovacev / CROPIX

Hrvatska nogometna reprezentacija odradila je u srijedu posljednji trening uoči utakmice šesnaestine finala Svjetskog prvenstva protiv Portugala, koja je na rasporedu u petak u 1 sat ujutro po hrvatskom vremenu.

Izabranici Zlatka Dalića trenirali su od 11 sati po lokalnom vremenu (17 sati po hrvatskom) u Centennial Parku, u teškim i neugodnim klimatskim uvjetima.

Galerija
Trening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovačev/CROPIX
Trening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovačev/CROPIXTrening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovačev/CROPIXTrening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovacev/CROPIXTrening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovačev/CROPIXTrening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovacev /CROPIXTrening hrvatske reprezentacije, Foto: Boris Kovačev/CROPIX

Ranije su iz državne meteorološke službe Enviroment Canada za dan utakmice najavili temperaturu višu od 35 stupnjeva, ali i upozorili na mogućnost grmljavinskog nevremena.


Dodali su da bi osjećaj temperature, zbog visokog postotka vlažnosti zraka, mogao biti kao da je 40 Celzijevih stupnjeva.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!