Vatreni odradili trening dva dana prije Italije, Vida se ozlijedio

22.06.2024.

19:24

Autor: B.G./HRT/Hina

Trening Hrvatske u Neuruppinu
Trening Hrvatske u Neuruppinu
Foto: Marko Lukunic / PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija pretposljedni dan boravi u Neuruppinu prije utakmice s Italijom, a sutra će se u popodnevnim satima uputiti prema Leipzigu, gdje u ponedjeljak u 21 sat igra odlučujuću utakmicu za prolazak u nokaut fazu Eura protiv Italije.

Galerija
Trening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic /PIXSELL
Trening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELLTrening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELLTrening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELLTrening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELLTrening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELLTrening Hrvatske u Neuruppinu, Foto: Marko Lukunic/PIXSELL

Nažalost, izbornik Zlatko Dalić nije imao sve snage na broju. Uz već od ranije prekriženog Nikole Vlašića, subotnji trening je propustio i Domagoj Vida. Stoper grčkog AEK-a je zaradio ozljedu gležnja zbog čega je propustio današnji trening.

Vida na ovom EP-u nije odigrao niti minute, a do sada je u hrvatskom dresu upisao 105 nastupa i postigao četiri gola.

Hrvatska reprezentacija će u Neuruppinu odraditi još jedan trening. U svom kampu će trenirati i u nedjelju skriveni od očiju znatiželjnika, a reprezentacija će potom u 16.00 krenuti prema Leipzigu gdje će u nedjelju u 20.00 izbornik Dalić i Mateo Kovačić biti na novinarskoj konferenciji.

Utakmica između Hrvatske i Italije na rasporedu je u ponedjeljak, u 21.00 sati u Leipzigu.

Hrvatskoj za prolaz skupine treba pobjeda, dok je aktualnim europskim prvacima dovoljan i bod.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!