Poznate sve skupine i raspored utakmica na Euru

Slovačka, Škotska, Mađarska i Sjeverna Makedonija posljednje su četiri reprezentacije koje su izborile plasman na Europsko nogometno prvenstvo koje će se održati od 11. lipnja do 11. srpnja iduće godine.

Sada su poznate i sve skupine Europskog prvenstva koje se trebalo održati ovoga ljeta, ali je zbog pandemije prebačeno na 2021. godinu.


EURO bi se trebao održati u 12 država i 12 gradova (London/Engleska, Munchen/Njemačka, Rim/Italija, St Peterburg/Rusija, Amesterdam/Nizozemska, Kopenhagen/Danska, Dublin/Irska, Glasgow/Škotska, Bilbao/Španjolska, Baku/Azerbajdžan, Budimpešta/Mađarska, Bukurešt/Rumunjska), a ako neće biti novih odgoda i promjena, EP će početi 11. lipnja utakmicom Italije i Turske u Rimu.

SKUPINA A: (Rim i Baku): Italija, Švicarska, Turska, Wales
Skupina B (Kopenhagen i Sankt Peterburg): Belgija, Rusija, Danska, Finska
Skupina C (Amsterdam i Bukurešt): Ukrajina, Nizozemska, Austrija, Sjeverna Makedonija
Skupina D (London i Glasgow): Engleska, HRVATSKA, Češka, Škotska
Skupina E (Bilbao i Dublin): Španjolska, Poljska, Švedska, Slovačka
Skupina F (München i Budimpešta): Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska

Raspored utakmica europskog nogometnog prvenstva koje će se održati od 11. lipnja do 11. srpnja 2021. godine.

SKUPINA A: (Italija, Švicarska, Turska, Wales)
1. kolo - 11. lipnja (Rim)
21:00 Turska - Italija
1. kolo - 12. lipnja (Baku)
15:00 Wales - Švicarska
2. kolo - 16. lipnja:
18:00 Turska - Wales (Baku)
21:00 Italija - Švicarska (Rim)
3. kolo - 20. lipnja:
18:00 Švicarska - Turska (Baku)
18:00 Italija - Wales (Rim)
SKUPINA B (Belgija, Rusija, Danska, Finska)
1. kolo - 12. lipnja:
18:00 Danska - Finska (Kopenhagen)
21:00 Belgija - Rusija (St Petersburg)
2. kolo - 16. lipnja:
15:00 Finska - Rusija (St Petersburg)
2. kolo - 17. lipnja:
18:00 Danska - Belgija (Kopenhagen)
3. kolo - 21. lipnja:
21:00 Rusija - Danska (Kopenhagen)
21:00 Finska - Belgija (St Petersburg)
SKUPINA C (Ukrajina, Nizozemska, Austrija, Sjeverna Makedonija)
1. kolo - 13. lipnja:
18:00 Austrija - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Ukrajina (Amsterdam)
2. kolo - 17. lipnja:
15:00 Ukrajina - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Austrija (Amsterdam)
3. kolo - 21. lipnja:
18:00 S.Makedonija - Nizozemska (Amsterdam)
18:00 Ukrajina - Austria (Bukurešt)
SKUPINA D (Engleska, HRVATSKA, Češka, Škotska)
1. kolo - 13. lipnja:
15:00 Engleska - HRVATSKA (London)
1. kolo - 14. lipnja:
15:00  Škotska - Češka (Glasgow)
2. kolo - 18. lipnja:
18:00 HRVATSKA - Češka (Glasgow)
21:00 Engleska - Škotska (London)
3. kolo - 22. lipnja:
21:00 HRVATSKA - Škotska (Glasgow)
21:00 Češka - Engleska (London)
SKUPINA E (Španjolska, Poljska, Švedska, Slovačka)
1. kolo - 14. lipnja:
18:00 Poljska - Slovačka (Dublin)
21:00 Španjolska - Švedska (Bilbao)
2. kolo - 18. lipnja
15:00 Švedska - Slovačka (Dublin)
2. kolo - 19. lipnja:
21:00 Španjolska - Poljska (Bilbao)
3. kolo - 23. lipnja:
18:00 Slovačka - Španjolska (Bilbao)
18:00 Švedska - Poljska (Dublin)
SKUPINA F (Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska)
1. kolo - 15. lipnja:
18:00 Mađarska - Portugal (Budimpešta)
21:00 Francuska - Njemačka (Munchen)
2. kolo - 19. lipnja:
15:00 Mađarska - Francuska (Budimpešta)
18:00 Portugal - Njemačka (Munchen)
3. kolo - 23. lipnja:
21:00 Portugal - Francuska (Budimpešta)
21:00 Njemačka - Mađarska (Munchen)
OSMINA FINALA
26. lipnja (Amsterdam), 18:00 A2 - B2
26. lipnja (London), 21:00 A1 - C2
27. lipnja (Budimpešta), 18:00 C1 - 3 D/E/F
27. lipnja (Bilbao), 21:00 B1 - 3 A/D/E/F
28. lipnja (Kopenhagen), 18:00 D2 - E2
28. lipnja (Bukurešt), 21:00 F1 - 3 A/B/C
29. lipnja (Dublin), 18:00 D1 - F2
29. lipnja (Glasgow), 21:00 E1 - 3 A/B/C/D
ČETVRTFINALE
2. srpnja (St Peterburg), 18:00 (F1 - 3 A/B/C) - (D2 - E2)
2. srpnja - (Munchen), 21:00 (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2)
3. srpnja (Baku), 18:00 (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2)
3. srpnja (Rim), 21:00 (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)
POLUFINALE
6. srpnja (London), 21:00
7. srpnja (London), 21:00
FINALE
11. srpnja (London), 21:00