Juriću bod sa San Sira, Ibrahimović se iskupio za promašeni penal

U posljednjem susretu sedmoga kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić su na San Siru odigrali 2-2, nakon što su gosti vodili 2-0.

➡️ Remi u Bergamu, Roma slavila u Genoi, pogodak Pjace
➡️ Ozljeda Ronalda, Lazio izborio bod protiv Juventusa

Verona je bila korak do velike pobjede, no domaćin je izjednačio golom Zlatana Ibrahimovića u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Verona je povela u šestoj minuti pogotkom Antonina Baraka, a u 19. minuti već je bilo 2-0, a zabio je Mattia Zaccagni. Milan je do kraja poluvremena uspio smanjiti preko Giangiacoma Magnanija koji je zatresao vlastitu mrežu. Zlatan Ibrahimović je mogao izjednačiti u 66. minuti no nije realizirao  kazneni udaraca prebacivši cijela vrata. Ipak, švedski napadač se iskupio u trećoj minuti nadoknade zabivši glavom za 2-2.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan u drugom poluvremenu. Za goste je do 64. minute igrao Nikola Kalinić, dok Ivor Pandur nije nastupio.

Na ljestvici vodi Milan sa 17 bodova, Sassuolo ima 15, a Napoli je treći s 14 bodova, koliko ima i Roma. Juventus i Atalanta imaju po 13 bodova.