Bale s tribina pratio Tottenham u remiju protiv Newcastlea

Igrači Tottenhama propustili su priliku pobijediti Newcastle u trećem kolu Premier lige, završilo je 1:1 u Londonu.
Callum Wilson je s jedanaest metara u 97. minuti zabio gol za veliki bod  Newcastlea. Eric Dier, igrač Tottenhama, pogođen je loptom u ruku, a sudac Peter Bankes je nakon pregleda snimke pokazao na jedanaest metara. Wilson je tako u dubokoj nadoknadi utakmice postigao pogodak iz jedinog udarca u okvir gola.

Tottenham je bio bolja momčad na terenu, a poveli su preko Lucasa Moure u 25. minuti susreta. Tottenham je uputio 23 udarca na gol gostujuće momčadi, samo je Moura bio precizan. I posjed lopte je bio na strani Tottenhama - 66%.

- Moja momčad je odigrala odličnu utakmicu. Prvo poluvrijeme je bilo odlično, trebali smo voditi 3:0 ili 4:0, ali vratar gostiju je bio odličan. Pogodili smo vratnicu i oni su preživjeli, rekao je Jose Mourinho nakon utakmice.

Utakmicu s tribina je pratio i novi-stari igrač Tottenhama - Gareth Bale. Reprezentativac Walesa je ozlijeđen do sredine listopada te će još pričekati na prvi nastup za Tottenham. Bale je bio oduševljen nakon gola Moure.